tabletki poronne oszuści podróbki

Oszuści sprzedający tabletki poronne

Decydując się na tabletki poronne bądź świadom że oszuści czekają na Ciebie! Bądź gotów na zagrożenia jakie kryją się w internecie pod postacią oszustów chcących zarobić na twojej potrzebie. Kieruj się zdrowym rozsądkiem, intuicją oraz kryteriami które dla was przygotowałam. Pomogą Ci one podjąć właściwą decyzje skąd pozyskać tabletki poronne i od kogo.

Nieuczciwi sprzedawcy oraz strony na ogół postępują zgodnie z kilkoma zasadami które opisałam niżej. Dołożyłam do tego również istotne rady :

  • cena – tabletki poronne nie należą do leków o korzystnej cenie. Z racji sterylności, celu zastosowania oraz tego że zabiegu raczej nie wykonujemy w życiu zbyt często pigułki są drogie. Jeśli ktoś oferuje Ci zestaw za 200-300 zł lub nawet mniej, prawdopodobnie chce Cie oszukać. Niech Cie nie zwiedzie niska cena! Tracąc czas i pieniądze nieuczciwy sprzedawca może nawet wcale nie wysłać Ci produktu bowiem koszty jego pozyskania i produkcji przewyższają „okazyjną cenę”. Co gorsze wybierając produkt o zaniżonej cenie wcale nie masz pewności co do jego pochodzenia narażając na to swoje zdrowie i bezpieczeństwo!
  • metody płatności – NIGDY nie wysyłaj pieniędzy za przedpłatą! Oszuści zwykle po dokonaniu przelewu urywają kontakt i kończy się to utratą wpłaconej sumy oraz czasu którego wiele z nas nie ma zbyt dużo,
  • sposób wysyłki – uczciwy sprzedawca nie ma nic do ukrycia i ufa swoim potencjalnym odbiorcą na tyle, że daje możliwość zobaczenia,dotknięcia i oceny oferowanego zestawu na własne oczy a dopiero później zapłaty kurierowi. Jeżeli masz możliwość zakupu zestawu tabletki poronne za pobraniem, skorzystaj z niej. Kiedy kurier przyjdzie pod wskazany przez Ciebie adres najpierw otwórz paczkę i sprawdź zawartość.
  • zaufanie – nawiąż kontakt ze sprzedawcą. Jeśli masz jakieś wątpliwości, dobrze jest przed zakupem skontaktować się. Oszuści zwykle olewają kontakt z klientami i nie potrafią odpowiadać na pytania stricte medyczne. Zależy im tylko na szybkim zysku i sprzedaży. Strona która oferuje możliwość zakupu zestawu tabletek poronnych powinna być solidnie wykonana. Opierać się o niezbędną wiedze nie tylko w tematach sytuacji po ryzykowym stosunku ale także posiadać informacje na tematy z tym związane chociażby tj antykoncepcja, objawy ciąży, rodzajów testów ciążowych, metod aborcji itp. Zwróć uwagę na wygląd i rozwój strony.

Tabletki poronne – podróbki

Tabletki poronne w zestawie zawierają 1 tabletkę mifepristone oraz 8 tabletek misoprostol. Kupując tylko taki zestaw możesz liczyć na 98% skuteczności. Decydując się na to w Polsce powinnaś liczyć się z wydatkiem przynajmniej 400 zł. Tabletki powinny być fabrycznie zapakowane i sterylnie ! Porównaj je ze zdjęciem produktu w sklepie w którym dokonujesz zakupu. Jeżeli jest zgodny ze stanem faktycznym, nie powinnaś się obawiać. To ważne, bowiem oszuści mogą pobierać pieniądze za oryginalny zestaw a w rzeczywistości wysłać Ci zamienniki np. Arthrotec. Niestety, bardzo możliwe że w takiej sytuacji straciłaś pieniądze ponieważ do wykonania prawidłowego zabiegu potrzebne są dwa składniki a sam zamiennik jakim jest Arthrotec może dawać w najlepszym wypadku 60% szans na powodzenie. W przypadku kiedy podejmiesz ryzyko związane z użyciem zamiennika bardzo możliwe ze będziesz zmuszona go powtórzyć i ponownie zamówić zestaw wydając kolejne pieniądze. Zdjęcia podróbek oraz zamienników możesz znaleźć w naszej galerii.

Pamiętaj! Oszuści bazują na twoim nadmiernym zaufaniu! Traktuj podejrzane witryny oraz osoby z dystansem jeżeli treść jest nie spójna, informacje odbiegają od rzeczywistości a same tabletki poronne wydają się podróbkami. Jeśli zostałaś oszukana i straciłaś pieniądze czy trochę czasu to jeszcze nie powinnaś się załamywać. Najważniejsze jest twoje zdrowie którego w przeciwieństwie do pieniędzy jest dużo trudniej odzyskać dlatego wybieraj tabletki poronne z pewnego źródła! Jeżeli zależy Ci na gwarancji i skuteczności, nie trać czasu, nie wyrzucaj pieniędzy w błoto i kieruj się powyższymi poradami.

Leave a Comment