Tabletki poronne logo 9 tydzien

9 tydzień – Kim jesteśmy?

Portal 9 Tydzień tworzony jest przez kobiety które poznały się w podobnej sytuacji do twojej. Chcąc uniknąć błędów których dopuściły się niektóre z nas poprzez brak świadomości o niektórych tematach, pragniemy przekazywać naszą wiedzę i dzielić się z wami naszymi doświadczeniami i uwagami. Na naszej stronie tematami tabu nie są tabletki poronne, aborcja (farmakologiczna, mechaniczna), in vitro, antykoncepcja.

Kim razem będziemy?

Każda kobieta ma prawo decydować o sobie. Misja która nam przyświeca to uświadamianie, nauczanie, rozpowszechnianie informacji na tematy właściwych zachowań : przed, w trakcie i po. Jesteśmy społecznością kobiet, którą tworzymy razem by móc w sobie znaleźć wsparcie i odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Z całą pewnością towarzyszy Ci teraz uczucie zagubienia. Kluczem zrozumienia są nasze wspólne przeżycia. Ja tak jak Ty byłam nieświadomą kobietą. Jesteśmy ludźmi, uczymy się każdego dnia. Razem mamy wpływ na naszą przyszłość. Świadomą przyszłość dzięki wiedzy którą zdobędziesz korzystając z przeżyć kobiet w podobnych sytuacjach do twojej. Nie masz się już czego obawiać! Udzielimy Ci niezbędnej pomocy!

Kim byłyśmy zanim trafiłyśmy na 9 Tydzień ?

Będąc w trudnej sytuacji mogłam liczyć tylko na siebie. 9 Tydzień zbliżał się, czas uciekał a ja szukałam pomocy najdyskretniej jak to było możliwe. Zdecydowałam się na internet. Znajdując wiarygodne źródło 9tydzien.pl znalazłam wyjście ze swojej sytuacji jaka była aborcja. Zdecydowałam się na ten krok upewniając się i opierając o informacje zdobyte na stronie oraz moja sytuacje. Nie było to łatwe ale pomogli mi w tym konsultanci online. Znajdując rozwiązanie mojego problemu, decydując się na tabletki poronne – udało się. Jednak emocje jakie mi towarzyszyły przy tym były ogromne.

Pomagajmy pomagać !

Gdy potrzebowałam pomocy oraz porady działałam pod presją czasu. Trudno było znaleźć kogoś z odpowiednią wiedzą, odrobiną zrozumienia oraz szczerą chęcią. Znając emocje jakie mną rządziły, chce nieść pomoc innym kobietom. Uświadamiać, edukować oraz służyć radą. Dziś tworzymy stronę, która pomaga Tobie i setkom innych kobiet. Jesteś bezpieczna. Jesteśmy dumne.

9Tydzien.pl – Bądź świadoma!